Profesjonalne cyklinowanie parkietu

Kontakt

Masz pytanie?
Skontatuj się z nami

Cyklinowanie wykonujemy głównie w miastach Białystok i Warszawa.

Głównym terenem działania naszej firmy jest Białystok oraz województwo podlaskie – Bielsk Podlaski, Augustów, Ełk, Suwałki, Łomża, Ostrołęka, Hajnówka, Sokółka, Wysokie Mazowieckie, Grajewo, Siemiatycze, Zambrów.

Wykonujemy również prace w Warszawie i woj. mazowieckim, natomiast na większe inwestycje jeździmy w każdy region Polski.

Oferujemy:

Układanie i cyklinowanie podłóg z wszelkich gatunków drewna

Oferujemy cyklinowanie i układanie parkietów z każdego rodzaju drewna. Wieloletnie doświadczenie owocuje wysoką jakością wykonywanych prac. Nie boimy się również zadań wykraczających poza naszą branżę.

Cyklinowanie sal sportowych i gimnastycznych

Sale sportowe wymagają specjalnych umiejętności. Ekologia, atesty antypoślizgowe oraz wysoka wymagana wytrzymałość podnoszą poprzeczkę jeżeli chodzi o jakość usługi. Malowanie linii – o ile wymiary na to pozwalają – oczywiście zgodnie z normami europejskimi. Ze względu na dużą ilość wykonanych inwestycji tego typu, możemy zaproponować chemię adekwatną do budżetu, i z dbałością o zdrowie sportowców.

Renowację podłóg mocno zużytych

Nie boimy się cyklinowania parkietów starych, a wręcz to większość z naszych prac. Ciężkie maszyny typu Lagler Hummel i Frank Cobra doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Wydajne odsysy pozwalają do minimum zredukować zapylenie. Oczywiście są podłogi bardziej i mniej wdzięczne do renowacji. Zapewniamy jednak, że zamawiając cyklinowanie w naszej firmie, dołożymy wszelkich starań aby parkiet wyglądał jak najlepiej!

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie

Chętnie po cyklinowaniu uzupełniamy ubytki w podłodze, o ile oczywiście jej konstrukcja na to pozwala. Wykorzystujemy do tego drewno(w przypadku dużych) oraz profesjonalne płyny do mieszania z pyłem drzewnym(w przypadku szczelin). Nasze doświadczenie pozwala na dobór odpowiedniej techniki, pozwalając się cieszyć z pięknego parkietu na lata.

Szlifowanie i polerowanie nietypowych powierzchni drewnianych

Blaty kuchenne? Progi? Drzwi? Podejmujemy się również prac nietypowych. Oczywiście ze stałą dbałością o czystość i dobór chemii. Jeżeli masz pytania, lub chcesz się umówić na wycenę, zapraszamy do kontaktu.

Lakierowanie, barwienie – bielenie i przyciemnianie

Klasycznym i najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia drewna po cyklinowaniu jest lakier. Co jednak jeżeli chcemy zmienić charakter pomieszczenia? Oferujemy duży asortyment barwników, bejc, oraz pigmentów mieszanych z lakierem. Naturalne oleje nie stanowią też dla nas tajemnic. Oczywiście wszystko z instrukcją jak dbać o podłogę. Doświadczenie pozwala nam przekazać sposoby na podniesienie trwałości wszystkich rodzajów zabezpieczeń.

Montaż listew z drewna litego oraz MDF

Kropka nad „i” jeżeli chodzi o podłogę. Pomagamy w montażu, oraz wyborze, gdyż listwy muszą być dobrane do ścian i dylatacji. Zapewniamy również zniżki u producentów.

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża metodą CM

Układasz nową podłogę? Po cyklinowaniu parkiet ma szczeliny? Pomagamy w ustaleniu przyczyn danego faktu. Badania wilgotności posadzek oraz drewna, oraz profesjonalne higrometry pozwalają ustalić winowajcę takiego stanu rzeczy. Wydajemy również zalecenia przyszłego użytkowania.

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów

Posiadamy profesjonalny sprzęt festool do cyklinowania schodów. Odnawiamy również poręcze i tralki, o ile ich kształt pozwala na szlif. Koszt wykonania nowych przerasta domowy budżet? Zadzwoń po darmową wycenę.

Renowację podłóg olejowanych

Jeżeli jesteś zwolennikiem rozwiązań naturalnych, chętnie Cię w tym wspomożemy. Oleje są coraz popularniejszym środkiem zabezpieczenia podłóg. Wymagając jednak okresowej renowacji, zmuszają klienta do większego zainteresowania i uwagi poświęconej podłodze. Tu pojawiamy się my, wraz z życiowymi i prostymi instrukcjami, którymi chętnie się dzielimy telefonicznie. Wiedza ta odwdzięczy się nam, a piękne podłogi drewniane swym kolorem zachwycą gości.

Masz pytanie?
Skontatuj się z nami

Nasza oferta

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża  metodą CM - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża metodą CM

Lakierowanie, barwienie i olejowanie parkietu, montaż listew z drewna litego oraz MDF - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Lakierowanie, barwienie i olejowanie parkietu, montaż listew z drewna litego oraz MDF

Polerowanie i szlifowanie nietypowych powierzchni drewnianych - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Polerowanie i szlifowanie nietypowych powierzchni drewnianych

Renowację podłóg mocno zużytych - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Renowację podłóg mocno zużytych

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie

Cyklinowanie i układanie podłóg z drewna krajowego oraz egzotycznego - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Cyklinowanie i układanie podłóg z drewna krajowego oraz egzotycznego

Witamy w naszej firmie

Cyklinowanie parkietów

Nasza firma zajmuje się renowacją i cyklinowaniem podłóg od 2000 r. Nadajemy parkietom dawny blask świetności i zabezpieczamy go na długie lata. Dokładamy wszelkich starań, by podłogi były jak najlepszą wizytówką Państwa domów.

Deska podłogowa, krajowa mozaika, parkiet ułożony w jodełkę? A może wymagające odpowiedniego traktowania drewno egzotyczne? Świat podłóg drewnianych nie ma dla nas tajemnic, a zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Oferujemy kompleksowe podejście do renowacji i układania podłóg drewnianych. Cyklinujemy parkiety bezpyłowo przy użyciu maszyn znanych firm, takich jak Lagler, Bona czy Taski. Wypełniamy ubytki drewnem lub metodą szpachlowania.

Po wszystkich potrzebnych zabiegach wstępnych konserwujemy i zabezpieczamy podłogę. Lakierujemy i naturalnie impregnujemy parkiet olejami, zapewniając mu blask na długi czas, a w przypadku wyblaknięcia lub chęci zmiany koloru – bejcujemy lub woskujemy kolorową parafiną. Oferujemy również wykończenia, montując listwy i cokoły przypodłogowe. Wykonujemy przekładania i wymiany całych parkietów oraz ich części. Zapraszamy do naszej galerii renowacji podłóg . Znajdą tam Państwo przykłady naszych realizacji. Podejmujemy się również nietypowych prac z zakresu renowacji powierzchni drewnianych, czy parkietów.

Oferując Państwu cyklinowanie parkietu, nie możemy sobie pozwolić, aby nie być na bieżąco z nowinkami technicznymi i materiałowymi w naszej branży. Nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, których głównymi organizatorami są najlepsze firmy produkujące podłogi drewniane. Codziennie pracujemy z drewnem krajowym oraz egzotycznym.

Pielęgnujemy podłogi wszystkich rodzajów. Nie zapominamy również o ekologii. Do wykończenia oraz ścierania wykorzystujemy głównie materiały ekologiczne takich firm, jak np.: Arboritec, Pallmann, Bona, Deva, Slc KeraKoll, Sia, Hartzlack, Norton, Berger Seidle.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy doradzić klientowi rozwiązania na każdą kieszeń. Istnieje możliwość wynegocjowania atrakcyjnych rabatów na określony asortyment. Działalność naszej firmy odbywa się na terenie województwa podlaskiego (Białystok i okolice) oraz mazowieckiego (Warszawa i jej okolice). W skład naszej ekipy wchodzą doświadczeni rzemieślnicy – parkieciarze oraz cykliniarze, zarówno w stopniach czeladników, jak i mistrzów.

Zalety drewnianych podłóg

Drewniany parkiet to świetny wybór, zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych.

Zadbana podłoga wykończona tym materiałem może nam służyć z powodzeniem przez wiele lat. Dobrze dobrany kolor drewna pięknie rozświetli dom, co jest niezwykle ważne w naszej szerokości geograficznej.

Co więcej, dzięki swoim umiejętnościom izolowania ciepła, drewno pozwala nam na efektywniejsze ogrzewanie wnętrz.

Jak więc zadbać o drewnianą podłogę, by po latach użytkowania odznaczała się takimi samymi właściwościami?

Nasz poradnik

Masz pytanie?
Skontatuj się z nami