Profesjonalne cyklinowanie parkietu

Ponad 300 metrowa sala Liceum Mistrzostwa Sportowego z Łomży

Ze względu na zainteresowanie ze strony szkół, ostatnio wykonujemy wiele prac na salach sportowych. Kolejną z nich, jest ponad 300 metrowa sala Liceum Mistrzostwa Sportowego z Łomży. Praca o tyle ciekawa, że inwestor w trakcie prac zażyczył sobie wykonania sporego loga szkoły na środku boiska – zgodnie z jego własnym projektem. Jak poradziliśmy sobie z tym zamówieniem – oceńcie sami.

Tradycyjnie zaczęliśmy od cyklinowania. Podłoga nie była w złym stanie, ale był to dobry moment na renowację – liczba przetarć wskazywała na szybki postęp niszczenia sali w niedalekiej przyszłości. Szlif wykonaliśmy cykliniarkami Lagler Hummel, zmieniając granulację pomiędzy papierami 36-60-100. Po cyklinowaniu podłoga została dokładnie zmatowiona, odkurzona, oraz przygotowana do lakierowania lakierem Sigma Sigmavar.

Po położeniu warstwy podkładu oraz pierwszej warstwy nawierzchniowej lakieru, przeszliśmy do najciekawszego etapu – a więc malowania loga. Zwykle loga i herby wyklejamy za pomocą wcześniej wykonanej naklejki, która daje nam gwarancję utrzymania kątów i kształtów. Natomiast tu logo było na tyle niewymagające, że odrysowaliśmy je ręcznie. Czy nam się udało – mogą Państwo ocenić sami☺. Malowanie linii było już tylko kropką nad „i” – mamy w tym duże doświadczenie.

W celu dobrego zabezpieczenia, na liniach położyliśmy dodatkowe dwie warstwy lakieru. Lakier Sigma Sigmavar posiada wszelkie wymagane atesty do użytku sportowego. W odmianie matowej pięknie podkreśla urodę podłogi oraz dzielnie znosi użytkowanie – ukrywa zdecydowanie więcej uszkodzeń wynikających z użytkowania niż połysk.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pozostałych naszych realizacji, a w razie pytań służymy pomocą telefonicznie.

Masz pytanie?
Skontatuj się z nami

Nasza oferta

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża  metodą CM - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża metodą CM

Lakierowanie, barwienie i olejowanie parkietu, montaż listew z drewna litego oraz MDF - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Lakierowanie, barwienie i olejowanie parkietu, montaż listew z drewna litego oraz MDF

Polerowanie i szlifowanie nietypowych powierzchni drewnianych - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Polerowanie i szlifowanie nietypowych powierzchni drewnianych

Renowację podłóg mocno zużytych - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Renowację podłóg mocno zużytych

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie

Cyklinowanie i układanie podłóg z drewna krajowego oraz egzotycznego - Cyklinowanie Białystok i Warszawa

Cyklinowanie i układanie podłóg z drewna krajowego oraz egzotycznego

Witamy w naszej firmie

Cyklinowanie parkietów

Nasza firma zajmuje się renowacją i cyklinowaniem podłóg od 2000 r. Nadajemy parkietom dawny blask świetności i zabezpieczamy go na długie lata. Dokładamy wszelkich starań, by podłogi były jak najlepszą wizytówką Państwa domów.

Deska podłogowa, krajowa mozaika, parkiet ułożony w jodełkę? A może wymagające odpowiedniego traktowania drewno egzotyczne? Świat podłóg drewnianych nie ma dla nas tajemnic, a zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Oferujemy kompleksowe podejście do renowacji i układania podłóg drewnianych. Cyklinujemy parkiety bezpyłowo przy użyciu maszyn znanych firm, takich jak Lagler, Bona czy Taski. Wypełniamy ubytki drewnem lub metodą szpachlowania.

Po wszystkich potrzebnych zabiegach wstępnych konserwujemy i zabezpieczamy podłogę. Lakierujemy i naturalnie impregnujemy parkiet olejami, zapewniając mu blask na długi czas, a w przypadku wyblaknięcia lub chęci zmiany koloru – bejcujemy lub woskujemy kolorową parafiną. Oferujemy również wykończenia, montując listwy i cokoły przypodłogowe. Wykonujemy przekładania i wymiany całych parkietów oraz ich części. Zapraszamy do naszej galerii renowacji podłóg . Znajdą tam Państwo przykłady naszych realizacji. Podejmujemy się również nietypowych prac z zakresu renowacji powierzchni drewnianych, czy parkietów.

Oferując Państwu cyklinowanie parkietu, nie możemy sobie pozwolić, aby nie być na bieżąco z nowinkami technicznymi i materiałowymi w naszej branży. Nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, których głównymi organizatorami są najlepsze firmy produkujące podłogi drewniane. Codziennie pracujemy z drewnem krajowym oraz egzotycznym.

Pielęgnujemy podłogi wszystkich rodzajów. Nie zapominamy również o ekologii. Do wykończenia oraz ścierania wykorzystujemy głównie materiały ekologiczne takich firm, jak np.: Arboritec, Pallmann, Bona, Deva, Slc KeraKoll, Sia, Hartzlack, Norton, Berger Seidle.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy doradzić klientowi rozwiązania na każdą kieszeń. Istnieje możliwość wynegocjowania atrakcyjnych rabatów na określony asortyment. Działalność naszej firmy odbywa się na terenie województwa podlaskiego (Białystok i okolice) oraz mazowieckiego (Warszawa i jej okolice). W skład naszej ekipy wchodzą doświadczeni rzemieślnicy – parkieciarze oraz cykliniarze, zarówno w stopniach czeladników, jak i mistrzów.

Zalety drewnianych podłóg

Drewniany parkiet to świetny wybór, zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych.

Zadbana podłoga wykończona tym materiałem może nam służyć z powodzeniem przez wiele lat. Dobrze dobrany kolor drewna pięknie rozświetli dom, co jest niezwykle ważne w naszej szerokości geograficznej.

Co więcej, dzięki swoim umiejętnościom izolowania ciepła, drewno pozwala nam na efektywniejsze ogrzewanie wnętrz.

Jak więc zadbać o drewnianą podłogę, by po latach użytkowania odznaczała się takimi samymi właściwościami?

Nasz poradnik

Masz pytanie?
Skontatuj się z nami